Ana sayfa

WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD.

şirket Profili
Kentsel Packline Machinery Co, Ltd blister paketleme makinesi, kapsül dolum makinası vb üretici dünya lideridir. Biz ilaç paketleme ve ilgili ekipman üretim tarihinin yıl var ve ilgili patentli teknolojilerin bir dizi var.

Urban, araştırma ve geliştirmeye odaklanır ve blister paketleme makinesi, kapsül dolum makinesi, plastik ampul dolum ve mühürleme makinesi, dolum ve paketleme üretim hattı vb.

Urban, küçük ölçekli üretim talebini karşılamak için manuel ve yarı otomatik laboratuar ekipmanlarını sağlar.

Urban, insan sağlığına ve ilaç endüstrisi ve müşteri gelişimine yardım etmeyi taahhüt eder. Banban ekibi, farklı müşteriler için farklı ilaç ve sağlık bakım ürünlerinin tüm üretim ve paketleme şemasını sağlar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Urban hakkında
2006 yılında Urban, paketleme makinaları imalat ve satışına başladı, 7 yıllık gelişim sürecinde bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim, satış, bağımsız bağımsız ve bağımsız ihracat yönetimine sahip oldu.

WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD. WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD. WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD. WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD. WENZHOU URBAN PACKLINE CO., LTD.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : KENTSEL

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 3millions-5millions

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite İlaç Kapsül Dolum Makinesi satış için iyi kalite İlaç Kapsül Dolum Makinesi satış için iyi kalite İlaç Kapsül Dolum Makinesi satış için iyi kalite İlaç Kapsül Dolum Makinesi satış için